+ Info

Jestem wokalistą, muzykiem, kompozytorem, grafikiem, pisarzem, poetą, dziennikarzem, pasjonatem potęgi ducha i zjawisk niewyjaśnionych.

Moje piosenki i utwory z moim udziałem emitowane były i są w stacjach radiowych w Polsce i wielu krajach świata. Występowałem na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Voivod, Incantation, Turbo, KAT z Romanem Kostrzewskim, Mech, Christ Agony, Piotrek i Wojtek Cugowscy, Grzegorz Kupczyk, Maciek Januszko, Coma i wieloma innymi. Byłem wokalistą, grafikiem i adminem www lubelskiej grupy Fanthrash, z którą nagrałem 3 płyty. Jestem założycielem, wokalistą, autorem textów i grafikiem polickiej hordy Helless, z którą wydałem EPkę Wysysacze. Obecnie przygotowujemy płytę gługogrającą. Ja także komponuję utwory do mojej pierwszej, solowej płyty o roboczym tytule Crossroads, której ukazanie się planowane jest jeszcze w 2017 roku.

Projektowałem logosy dla European Venous Forum, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Gminy Police, Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, Powiatu Polickiego i wielu innych. Jestem autorem logo wytwórni płytowej Carnage Rec. Maszyna mojego projektu do ćwiczeń w podciśnieniu, V-Line, zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Stworzyłem ideę społeczną Ukryta Rzeczywistość, w ramach której organizowałem i prowadziłem sympozja interdyscyplinarne, autorskie audycje w Radiu Szczecin, spotkania pn. Soboty Mistyczne i serwis www. Publikowałem m.in. w Nieznanym Świecie, na stronach organizacji NPN i serwisu Fundacji NAUTILUS, z którą przez kilka lat współpracowałem, i której logo jestem autorem.

Wydałem autorski tomik poezji targowisko różności, z którego wybrane utwory trafiły do zbioru Strofy znad Łarpii. Antologia poezji polickiej i regionalnej 1260-2010. Jestem też autorem eseju Lekcja Paranormalności; w przygotowaniu mam dwie kolejne książki.

Moją biografię publikuje od lat szwajcarskie wydawnictwo encyklopedyczne Who Is Who.