infoautorlista utworówzdjęciakup tomikkontakt

 

Patronat Honorowy
Partnerzy
Wydawca
Informacja o wydawnictwie
 

 

 

 

 

  targowisko różności - autorski tomik literacki

info o tomiku

targowisko różności
- wiersze pełne wrażeń i emocji: białe, rymowane, filozoficzne, prześmiewcze, “mocne” czy w klimacie dziecięcym. tomik zawiera prozę wyróżnioną w 2008 roku w I Turnieju Literackim im. Włodzimierza Brzezińskiego w Policach. wydawnictwo ubrane zostało w oryginalne grafiki autora stworzone dla potrzeb tomiku.

czytelnicy twierdzą, że tomik pomaga im zrozumieć życie, przejść przez problemy i poprawia humor. zdarza się też nierzadko, że mówią po prostu iż “trzeba go mieć”.

utwory z niniejszego tomiku zostały opublikowane w zbiorze archiwalnym strofy znad łarpii. antologia poezji polickiej i regionalnej 1260-2010.

przyjemnej lektury! :-)
 
pobierz darmową próbkęautor
autorem i projektantem tomiku jest less r. hoduń.

muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, aranżer oraz dziennikarz muzyczny. ma na swoim koncie power-playa w radiu lublin. jego kompozycje i utwory z jego udziałem emitowane są w wielu stacjach radiowych w kraju i na świecie. wyróżniony na festiwalu muzycznych talentów w szczecinie w 2000 roku. były wokalista zespołu fanthrash. dzielił scenę m.in. z piotrem i wojtkiem cugowskimi, grzegorzem kupczykiem (ex-turbo, ceti), z zespołami: voivod, incantation, turbo, kat z romanem kostrzewskim, mech i wieloma innymi. wokalista
, autor textów i wizerunku graficznego założonego przez siebie zespołu helless. jego solowy, autorski utwór something został zwycięzcą III notowania listy polisz czart w sierpniu 2014 w wielkiej brytanii. w czerwcu 2015 roku zajął I miejsce w podsumowaniu wszystkich notowań polisz czart, które odbyło się w irlandzkiej stacji near fm otrzymując tytuł przeboju przebojów tego zestawienia.

artysta grafik. tworzy logosy, systemy identyfikacyjne dla firm, projekty poligraficzne, koncepcje form przemysłowych, konstrukcji artystyczno-budowlanych, restylizacje elewacji architektonicznych oraz modyfikacje kolorystyczne aut. maszyna do ćwiczeń w podciśnieniu jego projektu otrzymała złoty medal międzynarodowych targów poznańskich 2010.

dziennikarz radiowy i prasowy. pracował m.in. w radiu rmf fm. współpracował z radiem szczecin, gdzie prowadził cykl autorskich programów o tajemnicach świata. opublikował kilkadziesiąt artykułów w prasie i w internecie.

jego “misją życiową” są zjawiska niewyjaśnione. ich poznawaniem i analizą pasjonuje się od lat. jest twórcą idei społecznej ukryta rzeczywistość przybliżającej nieznane oblicze świata. w jej ramach prowadził m.in. serwis www, sympozja interdyscyplinarne i spotkania tematyczne w miejskim ośrodku kultury w policach. zafascynowany jest siłą ludzkiego umysłu; wyznaje zasadę: uwierz, że masz, a będziesz miał.

we wrześniu 2015 ukazała się jego książka lekcja paranormalności. na podstawie tajemniczych i niewyjaśnionych fenomenów pokazuje ona jak człowiek widzi świat i jak bardzo potrafi fałszować jego
obraz wg własnych uprzedzeń.

biografia autora jest od lat publikowana w polskiej edycji szwjacarskiego wydawnictwa encyklopedycznego who is who.
lista utworów

od autora
bezsilność
sen królowej
aetherice
zdążyć
targ
oderwanie
znajomi
ulicą
szukając anioła
znaczenie
niezwyciężony
tyle piękna
produkt
smutny autobus
czy wiesz?
zamach stanu
szukałem
coś przeleciało
poza ciałem
metamorfoza
parki
niepokorny
zmiany
płot
zaproszenie
ascent
sposób
dwa światy
taka natura
katharsis
szeptem
moc
tylko nie teraz
umęczenie
dziwny ten pociąg
ten jeden raz
dobra gra
abstraktyk
pierwiosnek
samotny
słońce nad wodą
olimpiada
zdjęcia


okładka przód


partnerzy i lista utworów


rozkładówka


rozkładówka z grafiką


okładka tył
kup tomik


zrób prezent sobie lub swoim bliskim i kup tomik!

na poniższy adres e-mail wyślij zamówienie z adresem stacjonarnym, pod który tomik powinien trafić, a otrzymasz numer konta do przelewu. książkę wysyłam zaraz po wpłacie.

cena zawiera tomik i krajową przesyłkę priorytetową, dzięki czemu książka dotrze z dnia na dzień.

...a później życzę wielu niezapomnianych wrażeń :-)
kontakt 

info | autor | lista utworów | zdjęcia | kup tomik | kontakt