Ukryta Rzeczywistość - logo
  Czego nie wiemy trzeba nam właśnie, a to co wiemy na nic się zda / Goethe
start - strona główna o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam Wersja polska English Deutsche
 
Ukryta Rzeczywistość > galeria  
Sympozjum
Eksperymenty
Współpraca
Audycje RTV
Publikacje
Wizyty
Akcje
Artykuły

zapraszamy na forum

 

Współpracują z UR:

Experimentarium

Fundacja NAUTILUS

hi.Color


Poleć stronę

Napisz do nas!
Napisz!

Startuj z Ukrytą!
Startuj
z Ukrytą!


Zgłoś pomysł!
Zgłoś
pomysł!

Galeria
 

Zapraszam go obejrzenia zdjęć z I Sympozjum oraz z wernisażu wystawy "Kontakt - Historia Prawdziwa" ze stycznia 2005 roku.

Jeśli ktoś dysponuje jeszcze innymi ciekawymi zdjęciami z Sympozjum i zgodzi się na zamieszczenie ich w tutejszej Galerii - proszę o przesyłanie ich na adres ukryta@ukryta.eu.

Niektóre ze zdjęć są nieznacznie rozjaśnione, aby pokazać uchwycone kule; nie każde jednak zdjęcie jest tak przetworzone, gdyż właściwie na każdej fotce z wnętrza znajdują się orbs, więc rozjaśniałem tylko te bardziej ewidentne fotosy. Z tego samego powodu zdecydowałem się na zamieszczanie dwóch takich samych zdjęć, lecz inaczej skadrowanych, np. moją rozmowę z naukowcami, podczas której został uchwycony ruch kuli. Ciekawostką jest fakt, że zdjęcia wykonały wówczas dwie osoby i na podwójnych ujęciach, z różnych stron, pojawia się biały tajemniczy obiekt.

Trudno jest jeszcze uchwycić istotę tych obiektów i nieznane są jeszcze ich intencje. Okoliczności wykonania tych zdjęć są tak do siebie zbliżone a efekty na poszczególnych ujęciach tak czasem różne (jak np. seria fotek z panem Jackowskim), że pomimo zdrowego dystansu, jaki mam do tajemniczych zjawisk - wykluczam zdecydowanie temat kurzu i zabrudzeń na obiektywie. Zdaję sobie sprawę, że znajdą się osoby, które w zdecydowanie profesjonalny i autorytatywny sposób stwierdzą, że to błąd aparatu lub rozbłysk kurzu lub refleks świetlny. Próbą weryfikacji tego zajmę się w najbliższym czasie (zobacz: Eksperymenty).

Tymczasem życzę miłego oglądania.
 

Wernisaż wystawy KONTAKT - Historia Prawdziwa
    Police / MOK / styczeń 2005

I Sympozjum UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ
    Police / MOK / kwiecień 2006


 

 

 

 

 

 

 

start o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam
Sympozjum eksperymenty współpraca audycje rtv publikacje wizyty akcje
powered by: irko.net
Strona zaprojektowana przez: hi.Color  /  copyrite ® 2006 hi.Color  /  All rites reserved