Ukryta Rzeczywistość - logo
  Czego nie wiemy trzeba nam właśnie, a to co wiemy na nic się zda / Goethe
start - strona główna o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam Wersja polska English Deutsche
 
  Ukryta Rzeczywistość > misja  
Sympozjum
Eksperymenty
Współpraca
Audycje RTV
Publikacje
Wizyty
Akcje
Artykuły

zapraszamy na forum

 

Współpracują z UR:

Experimentarium

Fundacja NAUTILUS

hi.Color


Poleć stronę

Napisz do nas!
Napisz!

Startuj z Ukrytą!
Startuj
z Ukrytą!


Zgłoś pomysł!
Zgłoś
pomysł!

Misja
 

Partner misyjny.

Organizacją, która współtworzy przekaz misyjny, wspólny z ideą Ukrytej Rzeczywistości jest organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione - Fundacja NAUTILUS.

Ma ona na celu przybliżenie człowieka do prawdy o nim samym i otaczającym go świecie. Działając w oparciu o wiedzę i ludzkie doświadczenia Fundacja zobowiązuje się podjąć próbę ustalenia, jaki jest prawdziwy cel życia człowieka oraz jakie są prawa, według których zbudowany jest świat.

Celem Fundacji NAUTILUS jest stworzenie ogólnopolskiego archiwum dotyczącego zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień dotyczących pochodzenia człowieka i spraw związanych z tajemnicą ludzkiej egzystencji. Fundacja ma charakter poznawczy i naukowy. Próbujemy odpowiedzieć na ważne pytania, wobec których nauka jest bezradna. Stawianie pytań jest równie ważne, jak znalezienie odpowiedzi.

W całej Polsce Fundacja NAUTILUS organizuje swoje oddziały, które zbierają materiał dotyczący nieznanych aspektów z życia człowieka od lat intrygującymi świat, a wokół których powstało niezrozumiałe milczenie.

Znaki wykonywane w zbożu / dziwne kule pojawiające się na zdjęciach a niewidoczne gołym okiem / tajemnicze obiekty latające / kontakty channelingowe / relacje ludzi, którzy przeżyli własną śmierć / spotkania z przedstawicielami obcych cywilizacji / telepatia / jasnowidzenie - to tylko niektóre przykłady problemów znajdujących się w obszarze spraw, którymi zajmuje się Fundacja.

Fundacja NAUTILUS zbiera relacje ludzi, zdjęcia i filmy, które pokazują niewyjaśnione zjawiska. Zapraszamy do współpracy znanych naukowców, lekarzy i filozofów. Po raz pierwszy ludzie nauki będą mieli okazję wypowiedzieć się na temat zjawisk, do których realności jesteśmy przekonani.

Prezes Fundacji, Robert Bernatowicz, autor legendarnej już audycji "Nautilus Radia Zet", niegdysiejszy sceptyk, gromadzi od lat relacje świadków niezwykle tajemniczych zdarzeń, a wszystkie przeprowadzane z nimi rozmowy utwierdzają go w przekonaniu o autentyczności tych opisów.

Jedną z form działań Fundacji jest organizowanie eksperymentów mogących przybliżyć nas do prawdy o naszym świecie i człowieku. Fundacja NAUTILUS organizuje sympozja, do których udziału zapraszamy największe autorytety. Sympozja te dotyczą tak ważnych spraw, jak np. możliwość istnienia inteligentnego życia w kosmosie. Staramy się nawiązać współpracę z podobnymi organizacjami na świecie, które od lat prowadzą badania spraw trudnych i niewyjaśnionych.

Kolejnym celem Fundacji NAUTILUS jest stworzenie w Polsce pierwszego na świecie Muzeum UFO i Zjawisk Paranormalnych. Wobec rosnącego zainteresowania sprawami związanymi z ezoteryką możemy postawić tezę, że inicjatywa ta może spotkać się z dużym zainteresowaniem mediów. Może stać się niezwykłą atrakcją turystyczną, która sprawi, że Polska zafunkcjonuje na mapie turystycznej świata. Przykładem niech będzie amerykańskie miasteczko Roswell, w którym miało kiedyś dojść do katastrofy obiektu UFO. Dziś Roswell jest jednym z najchętniej odwiedzanym przez turystów miejsc w USA.

Fundacja NAUTILUS propaguje wiedzę poprzez media. Chodzi tu zarówno o wiedzę ezoteryczną czy duchową, jak również wiedzę akademicką. Traktujemy te dziedziny na równi, wierzymy bowiem, że człowiek składa się tak z materii, jak i z ducha. W czasach oświecenia te dwie sfery zostały od siebie oddzielone, co doprowadziło do zagubienia człowieka we współczesnym świecie.

Już czas, żeby je połączyć.

Fundacja NAUTILUS promuje swoją misję oraz prezentuje informacje na własnym portalu internetowym www.nautilus.org.pl, który odwiedzany jest przez średnio 5000 osób dziennie i z każdym dniem coraz więcej. To pokazuje skalę zapotrzebowania na takie wiadomości.

Powyższy  tekst zaczerpnięty został z materiałów Fundacji.

   
start o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam
Sympozjum eksperymenty współpraca audycje rtv publikacje wizyty akcje
powered by: irko.net
Strona zaprojektowana przez: hi.Color  /  copyrite ® 2006 hi.Color  /  All rites reserved