Ukryta Rzeczywistość - logo
  Czego nie wiemy trzeba nam właśnie, a to co wiemy na nic się zda / Goethe
start - strona główna o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam Wersja polska English Deutsche
 
  Ukryta Rzeczywistość > audycje  
Sympozjum
Eksperymenty
Współpraca
Audycje RTV
Publikacje
Wizyty
Akcje
Artykuły

zapraszamy na forum

 

Współpracują z UR:

Experimentarium

Fundacja NAUTILUS

hi.Color


Poleć stronę

Napisz do nas!
Napisz!

Startuj z Ukrytą!
Startuj
z Ukrytą!


Zgłoś pomysł!
Zgłoś
pomysł!

Audycje w radiu i telewizji
 

I Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość" w sieci kablowej Vectra

Kilkunastominutowy program powstały z materiałów zarejestrowanych przez TV Police podczas I Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość" będzie emitowany w sieci kablowej Vectra na terenie całego kraju. TV Police wyprodukowała też krótszą wersję tego materiału, która prezentowana była w lokalnej telewizji.

I Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość" w TVP3

W trakcie Sympozjum pojawiła się ekipa Telewizji Szczecin, która na podstawie zarejestrowanych zdjęć stworzyła materiał wyemitowany w Kronice Regionalnej oddziału TVP Szczecin oraz na antenie ogólnopolskiej w TVP3.

I Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość" w Polskim Radiu Szczecin

Na I Sympozjum obecny był Andrzej Fader - dziennikarz Polskiego Radia Szczecin, który zarejestrował materiał dźwiękowy wyemitowany później na antenie w postaci dwóch prezentacji radiowych: skrótowej (3 minuty) oraz pełniejszej (10 minut).

"Ukryta Rzeczywistość" w Polskim Radiu Szczecin

Jednym z najważniejszych działań jest "Ukryta Rzeczywistość" w Polskim Radiu Szczecin. Ta godzinna audycja ma za zadanie dostarczać słuchaczom wiarygodnych i rzetelnych informacji o wydarzeniach z kraju i świata dotyczących trudnych tematów, jak: hipnoza, UFO, reinkarnacja, życie po śmierci, kręgi zbożowe, spotkania z obcymi istotami, itp. w postaci wywiadów ze świadkami, relacji ekspertów czy rozmów antenowych z osobami zajmującymi się niejako zawodowo takimi tematami. W programie pojawiają się goście będący ekspertami w swojej dziedzinie, jak np. prof. Jerzy Stelmach, który był gościem podczas pierwszej audycji, ksiądz-egzorcysta ze Szczecina czy osoba profesjonalnie zajmująca się hipnozą. Program jest audycją prowadzoną na żywo, aby słuchacze mogli na bieżąco zgłaszać swoje spostrzeżenia i zadawać gościom pytania. Formuła programu "na żywo" aktywizuje słuchaczy i ośmiela ich dając do zrozumienia, że oto są ludzie, którzy przeżyli trudne do wytłumaczenia historie i nie wstydzą się o nich mówić. To ważne, gdyż wielu z nich przeżywa to wewnętrznie a swoistym katharsis jest dla nich świadomość, że nie są odosobnionymi przypadkami, że nie zwariowali, lecz przeżyli coś absolutnie autentycznego! Obecnie, po próbnej serii udanych i pozytywnie odebranych odcinków, audycja czeka na swoje wznowienie.

Poranek w TV Gryf

W listopadzie 2005 roku gościłem w TV Gryf opowiadając o zjawiskach niewyjaśnionych. Godzinny program ledwo zaznaczył tematykę zjawisk niepoznanych, jednak zaproszony przeze mnie pan Lech Chaciński ze Szczecinka, który w sierpniu 2003 roku przeżył tzw. Bliskie Spotkanie III Stopnia, zelektryzował widzów swoją spokojnie opowiedzianą, lecz niesamowitą w treści relacją. W programie wziął również udział Rafał Połujański - osoba współpracująca z Fundacją NAUTILUS. zaskakującym punktem audycji była opowieść Andrzeja Fadera, jednego z prowadzących program, o swojej obserwacji z młodych lat, kiedy to on i kilkanaście innych osób było świadkiem przelotu tajemniczego obiektu na niewielkiej wysokości. Od dziennikarzy prowadzących tę audycję otrzymałem propozycję zorganizowania ponownego spotkania na antenie.

"Kontakt - Historia Prawdziwa" w TV Police

Lokalna stacja telewizyjna została zaproszona na wernisaż ekspozycji "Kontakt - Historia Prawdziwa", z czego powstał bardzo ciekawy materiał emitowany później w tej telewizji.

"Kontakt - Historia Prawdziwa" w TVP3

Telewizja Szczecin, która pojawiła się w Policach na moje zaproszenie w kontekście wystawy "Kontakt - Historia Prawdziwa" zarejestrowała materiał wyemitowany w Kronice regionalnej oraz na ogólnopolskiej antenie TVP3.

   
start o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam
Sympozjum eksperymenty współpraca audycje rtv publikacje wizyty akcje
powered by: irko.net
Strona zaprojektowana przez: hi.Color  /  copyrite ® 2006 hi.Color  /  All rites reserved