Ukryta Rzeczywistość - logo
  Czego nie wiemy trzeba nam właśnie, a to co wiemy na nic się zda / Goethe
start - strona główna o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam Wersja polska English Deutsche
 
  Ukryta Rzeczywistość > sympozjum  
Sympozjum
Eksperymenty
Współpraca
Audycje RTV
Publikacje
Wizyty
Akcje
Artykuły

zapraszamy na forum

 

Współpracują z UR:

Experimentarium

Fundacja NAUTILUS

hi.Color


Poleć stronę

Napisz do nas!
Napisz!

Startuj z Ukrytą!
Startuj
z Ukrytą!


Zgłoś pomysł!
Zgłoś
pomysł!

Sympozjum
Powrót

Lessu!

Impreza była naprawdę wspaniała. Poznaliśmy wiele ciekawych osób i miło spędziliśmy czas. Filmy już znaliśmy, ale takie dzieła można przecież oglądać wielokrotnie. Bardzo chwalebnym był udział księdza i należy mu się uznanie za odwagę i mądre słowa. Dzięki Twoim zdolnościom organizatorskim i mediacyjnym przyjechało wielu znakomitych gości, w tym sam redaktor naczelny Rymuszko z Nieznanego. Lessu powiedz jak ty to robisz? To bardzo piękna idea i fajnie, że jest ktoś taki jak ty, który ma tyle energii i olbrzymią siłę sprawczą.

Oczywiście Edziu ma pewne uwagi, bo inaczej nie byłby sobą, ale o dziwo wcale nie dotyczą problemów z dźwiękiem, a przecież to były akustyk, ale sprawy, że na przyszły raz trzeba postarać się o mównicę dla prelegentów, żeby mogli jedyną i słuszną prawdę rozgłaszać wszem i wobec.

Małgorzata i Edward Gardasiewicz.

--------------------------------------

Witam,
Sympozjum nt Granic życia i ukrytej rzeczywistości - okazało się imprezą ze wszech miar interesującą. Zasługa to Pana i gości. Gratuluję pomysłu i odwagi. Szkoda tylko, że zabrakło na nim lekarzy, ewentualnie naukowców objaśniających zjawiska nietypowe i trudne. Cóż, tak już jest, że większość z nich nie lubi, nie chce i nie próbuje zabierać głosu w kwestiach tajemniczych, nie poddających się doświadczeniu i zmierzeniu.

Danuta Wysocka / Kurier Szczeciński

--------------------------------------

Dziękuję za możliwość udziału w tak ciekawym wydarzeniu. Pomoc i uczestnictwo w Sympozjum, to czysta przyjemność, mam nadzieję, że wreszcie sobie trochę odpoczniesz. :) Szkoda że wczoraj musiałem wyjść przed końcem, ale Bartek nazajutrz miał zajęcia i już mi wiercił dziurę w brzuchu żebyśmy wracali bo rano nie wstanie.

Podziękowania dla małżonki za przepyszne kanapki i owoce:)
Widać że włożyła w nie sporo serca i pracy.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

B4stek

--------------------------------------

Witaj Less;
Cieszę się, że mogłem wzbogacić wasz program o rytuał odprowadzenia dusz, zwłaszcza, że poczułem, że ludzie są już na to gotowi. Jeszcze nigdy nie robiłem tego ze sceny, ale widać już nadszedł ten czas. Bardzo podobała mi się atmosfera na sali, klimat, oprawa i Twoje prowadzenie. Oczywiście były widoczne pewne niedociągnięcia, ale nie wpłynęły one na ogólny wydźwięk i końcowy efekt. Każdy uczy się na błędach, ale Ty masz szansę uczyć się na cudzych - w tym również na moich.

Naszą współpracę uważam za dobrze się zapowiadającą. Cieszę się, że masz zespół niezawodnych ludzi wokół siebie, więc dużo możecie razem zrobić.

Sebastian Minor

--------------------------------------

Szanowny Panie Less,

Chcę jeszcze raz podziękować Panu za zaszczyt naszego uczestniczenia w Sympozjum Ukryta Rzeczywistość. Jestem pełen podziwy dla Pańskiej wiedzy, operatywności, wyważenia, medialności.... Nauczyłem się bardzo dużo, a w dużej mierze właśnie od Pana. Dziękuję również za miłe nas przyjęcie. Czuliśmy się ważni, wręcz dopieszczeni - wszystkie sprawy organizacyjne zostały starannie przygotowane, a dodatkowo mieliśmy okazję porozmawiać z Panem osobiście. Życzymy Panu dalszych sukcesów.

Joanna i Grzegorz Halkiew

--------------------------------------

Pan Grzegorz Halkiew mailem powiadomił mnie i zaprosił na II Sympozjum, zaprosiłem kolegę, przybyliśmy i jesteśmy usatysfakcjonowani tematyką, prezentacją i wspaniałą organizacją. Już teraz obiecujemy sobie wziąć udział w kolejnym Sympozjum.
Wszystkim, którzy przyzynili się do zorganizowania II S. na Pana ręce składamy najlepsze podziękowania.

Kazimierz Soroczyński

--------------------------------------

Serdecznie witam,

Jeszcze nie ochłonąłem i swoje myśli zapisuję praktycznie w locie. No cóż, już chyba wszyscy uczestnicy Sympozjów przywykli do tego, że czas obchodzi się z nami bardzo brutalnie i jest swoistym wrogiem takich cudownych Wydarzeń. Czas to zło w czystej postaci, ale do rzeczy. Kiedy pan Grzegorz Halkiew Prezes Instytutu Transgresji przeprowadzając hipnozę na uczestnikach prosił ich, aby każdy z nich wyróżnił osobę, która jest w pewien sposób idealna i z którą chcieliby się utożsamiać, od razu pomyślałem o Tobie Less. Dzięki właśnie Tobie i Twojej wiernej ekipie wielu z nas dotyka tego wspaniałego świata, świata, o którym większość nie ma żadnego pojęcia, a który jest zaledwie o wyciągnięcie dłoni. To wspaniałe, że Ciebie mamy. Nie chciałbym, aby słowa te zostały odebrane jako rodzaj nadmiernego zachwytu (czyt. wazeliniarstwa), ale moje wewnętrzne ego właśnie każe mi o Was myśleć jak o wielkiej, fantastycznej i bezinteresownej rodzinie, która nadaje nowy sens i porządek.

Gratuluję i już dziś rezerwuję karnet na III Sympozjum Ukrytej Rzeczywistości.
Gorąco pozdrawiam,

Cezary Michalak

--------------------------------------


Witam Pana bardzo serdecznie.

Dopiero dzisiaj mam czas aby podzielić się uwagami o II Sympozjum "Ukryta rzeczywistość" ("wchłaniałem" zakupione na sympozjum książki).

Gratuluję! Według mnie wszystko jest OK! (no może małe kłopoty z dźwiękiem przy projekcji pierwszego filmu) - drobiazg. Jestem za tym, aby przyszłe spotkania były jednotematyczne, ale przy dwudniowych spotkaniach można jako przerywniki wstawić do programu "aktualności" z pozostałych dziedzin "ukrytej". Trochę martwi mnie frekwencja, choć sam, niestety nie przyczyniłem się do jej poprawy. Osoby, które miały przyjechać ze mną zawiodły. Zazwyczaj jest tak, że po opowieściach co działo się na spotkaniu, chętnych jest wielu, a gdy wyjazd trzeba finalizować, czyli zgłosić udział, zapał mija. Trudno, może w przyszłym roku będzie lepiej.

Jeszcze raz gratuluję pomysłu organizowania takich spotkań. Życzę Panu konsekwencji i wytrwałości w organizowaniu kolejnych. Dziękuję za niezapomniane przeżycia. Niech żałują ci, którzy nie byli.

Zenon Obiała


--------------------------------------


:)Less:)

Wielkie Dzięki, że zapodałeś Ludziskom filmik z moją nieskromną osobą... Mówisz, że filmik się podobał... no to super! Czyli Ukryta Rzeczywistość jest już trochę odkryta:) Mam nadzieję, że nikogo nie zraniłem swoim "mięsiwym" przekazem.

Książki sprzedaliście, nie rozdaliście. Chcesz parę dać do bibliotek.... 5 poszło w losowaniu.... boże Less, nawet nie wiesz jaki Ty jesteś... skromnie dobry... jesteś naprawdę Dobrym Człowiekiem. Ech, brak mi słów.... Dosłać jeszcze? Już pakuję....

Less, bardzo Ci dziękuję, że mi pomagasz odtańczyć mój taniec... Moja dusza aż się rwie w środku by wykrzyczeć to czego doświadczyłem.... Mam taką ochotę wykuć porządną dziurę w Systemie! Niech Ukryta Rzeczywistość stanie się Odkryta!

Darek Sugier


--------------------------------------

Szanowny Panie Less

Indywidualne zaproszenie i pamięć o mojej skromnej osobie była szalenie zaskakująca. Jest Pan jedną z niewielu osób mi znanych osób, której jeszcze coś się chce i myślę, że nie jest to poparte korzyściami finansowymi. Ma Pan niebanalne zainteresowania i ich się nie wstydzi, ale je promuje. Przyjeżdżając do Pana bardziej byłam bardziej zainteresowana jak to wszystko wygląda, jakie są tematy, jaka jest sceneria, niż treść merytoryczna wykładów (ale muszę przyznać, że wykłady księdza Profesora i Pani Astrolog dla kompletnego laika były bardzo wciągające). Chciałam "fizycznie" i ew. finansowo (bilety) wesprzeć Pana działalność. Intryguje mnie, dlaczego to wszystko zaczęło się o 11:11. Wiem, że karnawał w Niemczech zaczyna się kolorową paradą 11 listopada  o godz. 11:11. Przypadek? Symbolika?
 
Życzę energii i pomysłów na dalszą działalność.

Monika Dobrek / lek.med.

--------------------------------------

Pozostałe opinie niektórych uczestników można przeczytać na Forum UR, na które oczywiście serdecznie zapraszamy!

   
start o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam
Sympozjum eksperymenty współpraca audycje rtv publikacje wizyty akcje
powered by: irko.net
Strona zaprojektowana przez: hi.Color  /  copyrite ® 2006 hi.Color  /  All rites reserved