Ukryta Rzeczywistość - logo
  Czego nie wiemy trzeba nam właśnie, a to co wiemy na nic się zda / Goethe
start - strona główna o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam Wersja polska English Deutsche
 
  Ukryta Rzeczywistość > sympozjum  
Sympozjum
Eksperymenty
Współpraca
Audycje RTV
Publikacje
Wizyty
Akcje
Artykuły

Współpracują:

Experimentarium

Fundacja NAUTILUS

hi.Color


Poleć stronę

Napisz do nas!
Napisz!

Startuj z Ukrytą!
Startuj
z Ukrytą!


Zgłoś pomysł!
Zgłoś
pomysł!

Sympozjum
Powrót

Dlaczego na progu?

Projekt UKRYTA RZECZYWISTOŚĆ zakłada, że wszystkie tajemnicze zjawiska są do rozwiązania, tylko trzeba zacząć rozumieć siebie i innych. Trzeba poznać swoją misję życiową, trzeba obdarzyć zaufaniem swoich przyjaciół, znajomych. Dzięki temu poszerzymy swoją świadomość i odkryjemy niezwykłe możliwości, jakie w nas drzemią. Poznanie tych możliwości sprawi, że tajemnice wydadzą się tak bliskie i oczywiste, jak jeszcze nigdy!

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania, jakie od wieków zadaje sobie człowiek, to trafiłeś na stronę, która być może wspomoże Cię w znalezieniu odpowiedzi.

Jeśli cieszą Cię drobiazgi w życiu i potrafisz docenić każdy szczegół, jaki zauważasz wokół siebie, to ta strona utwierdzi Cię w przekonaniu, że jest to właściwe podejście do życia. Dowiesz się, że nie jesteś w tym sam i że można z tego czerpać mnóstwo przyjemności.

Jeśli zależy Ci na rozwijaniu własnej świadomości, na rozwoju duchowym to zorientujesz się, że jest to najlepsza z możliwych edukacji. Wyższość ducha nad materią jest tak wielka, że grzechem jest nie skorzystać z tego faktu.

Ten serwis nie jest jednak kolejnym miejscem, gdzie możesz otrzymać jedynie codzienną porcję niezwykłych informacji o zjawiskach niewyjaśnionych (jak mnie ostatnio ktoś zapytał). W tym temacie ekspertem jest Partner Misyjny Ukrytej Rzeczywistości - Fundacja NAUTILUS, która jest organizacją specjalizującą się w katalogowaniu i analizowaniu relacji napływających z całego świata. Co prawda ciekawe tematy będą pojawiać się na UR w formie artykułów, lecz zasadniczy profil to doświadczenia i eksperymenty, wskazywanie na właściwy odbiór tematyki "niewyjaśnionej" oraz promocja "dobrego życia".

Korzystając z możliwości współpracy z Fundacją NAUTILUS powstała niezależna idea próby połączenia świata nauki akademickiej i tzw. "paranauki" przede wszystkim w oparciu o cykliczną akcję, Sympozjum "Ukryta Rzeczywistość", której pierwsza edycja już się odbyła (zobacz Słowo o idei).

Zapraszam go Galerii, gdzie są już zdjęcia z I Sympozjum. Jeśli ktoś wykonał ciekawe fotki w trakcie imprezy i chciałby je zaprezentować - proszę o przesyłanie ich na adres: ukryta@ukryta.eu.

W dziale Sympozjum znalazły się opinie - te pozytywne i negatywne - od osób, które uczestniczyły w imprezie. Wszystkim, którzy zgodzili się na opisanie swoich wrażeń - bardzo dziękuję a tych, którzy byli, ale jeszcze nie zdążyli nic napisać - gorąco do zrecenzowania namawiam!

Pozdrawiam serdecznie!
Less Hoduń.

   
start o idei aktualności misja działania kontakt galeria download polecam
Sympozjum eksperymenty współpraca audycje rtv publikacje wizyty akcje
powered by: irko.net
Strona zaprojektowana przez: hi.Color  /  copyrite ® 2006 hi.Color  /  All rites reserved